Hydroizolácia pre modulárne domy

34 km od Bratislavy vzniklo miesto oddychu, uvoľnenia a inšpirácie. Uprostred bukového lesa, v srdci Malých Karpát, vo vinárskej a chránenej krajinnej oblasti. Hotel Zochova chata**** otvorila svoje priestory pre zákazníkov už pred vyše 80 rokmi a teraz rozšírila svoje ubytovacie kapacity o modulárne domy.

Apartmány priamo v prírode ponúkajú úplné nový zážitok. Dve modulové jednotky poskytujú maximálny komfort a funkčnosť. Každá jednotka, s rozmermi približne 4m x 12m, je navrhnutá ako plnohodnotný apartmán, ktorý ponúka pohodlie a súkromie svojim nájomcom.

Strechy týchto modulov mali podklad z OSB dosiek. Plochá strecha modulárnych domov bola pokrytá EPDM fóliou RubberCover, ktorú si zhotoviteľ vybral pre jej vynikajúce hydroizolačné vlastnosti, vynikajúce skúsenosti, minimálnu údržbu a dlhú životnosť.

Inštalácia strešnej krytiny bola realizovaná celoplošným lepeným systémom, čo zabezpečuje dlhotrvajúcu ochranu pred poveternostnými vplyvmi.

Významným benefitom projektu je jeho lokalita v krásnom a pokojnom prostredí, ktorá umožňuje návštevníkom únik z každodenného ruchu a ponúka jedinečné zážitky z pobytu v prírode.

Ak plánujete podobné riešenie alebo vyrábate mobilné modulárne domy a potrebujete poradiť ohľadne hydroizolácie na strechu, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odovzdáme naše skúsenosti a vypracujeme riešenie na mieru vašim potrebám.

Nezáväzná cenová ponuka do 48 hodín

Pošlite nám vašu predstavu a technické informácie k príprave cenovej ponuky na mieru pre vás. Po odoslaní formulára vás budeme kontaktovat a doladíme spolu detaily realizácie.

  Príloha (do 5 MB)

  Radomír Dvořák

  Produktový manažér pre systémy RubberCover EPDM

  rdv@fbpe.sk

  +421 908 820 557

  Napíšte nám ako vám môžeme pomôcť a my sa vám radi ozveme a dohodneme si aj vyhovujúci termín na stretnutie osobne.

  Technické informácie k realizácii

  • Veľkosť plochy: cca. 48 m2
  • Typ strechy: plochá strecha
  • Aplikácia: modulárny dom
  • Miesto realizácie: Modra
  • Primárny problém, ktorý klient riešil: Kvalitná hydroizolácia plochej strechy pre 2 modulové jednotky, ktoré sú zariadené ako apartmány a majú slúžiť na pobyt na prenájom. Zákazník si zakladal na kvalitnom bývaní s kvalitnými materiálmi.

  POUŽITÉ PRODUKTY

  folie-rubbercover-rolky-stvorec-epdm-systemy
  HYDROIZOLAČNÁ FÓLIA

  RubberCover EPDM

  + životnosť viac ako 50 rokov
  + jednoduchá inštalácia a údržba
  + odolnosť voči UV žiareniu, ozónu a teplotným výkyvom

  prislusenstvo-a-doplnky-k-instalacii-rubbercover-epdm-systemy
  BEZ PLAMEŇA

  Príslušenstvo

  + ľahké používanie
  + malé množstvo príslušenstva
  + bez rizika

  Mohlo by vás zaujímať