Hydroizolácia balkónov

Stavte na istotu. Zaizolujte si balkón proti zatekaniu s RubberCover EPDM. Spoľahlivý systém navrhnutý aj na hydroizoláciu balkónov a terás.

Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje veľa príslušenstva ani použitie plameňa. Zabezpečí váš balkón pred prienikom vody a vlhkosti na minimálne 50 rokov.

TYPICKÉ REALIZÁCIE

SPOĽAHLIVÁ HYDROIZOLÁCIA BALKÓNOV A TERÁS

PRE MENŠIE REZIDENČNÉ STAVBY

So životnosťou viac ako 50 rokov

Systém RubberCover™ EPDM je kompatibilný so širokou škálou podkladov, takže je ideálny tak pre novostavby ako aj rekonštrukcie. V prípade zatekania balkónov, ktoré každú chvíľu opravujete novou vrstvou, je RubberCover EPDM ideálne riešenie. Jednoducho môžete našu hydroizolačnú fóliu aplikovať na existujúcu dlažbu, bez jej odstraňovania.

Izolačný systém pozostáva z vysokokvalitných gumových membrán RubberCover EPDM s minimálnou životnosťou 50 rokov. Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje si veľa príslušenstva ani použitie plameňa. Poskytuje jedinečnú kombináciu funkcií a výhod.

Fólia RubberCover EPDM je odolná, ľahká, flexibilná a umožňuje rýchlu montáž. Preto je vhodná aj pre váš balkón.

Fotogaléria možností izolácie balkónov a terás proti zatekaniu

Skúsenosti našich zákazníkov

Pridajte sa k stovkám spokojných majiteľov stavieb s hydroizoláciou na balkón pomocou RubberCover EPDM.

BEZPLATNÉ PORADENSTVO

MÁTE ZÁUJEM O POCIT BEZPEČIA
A POHODY POD VLASTNÝM BALKÓNOM?

Získajte odborný pohľad a technické poradenstvo pri inštalácií zadarmo pre najideálnejšie riešenie hydroizolácie balkónov.

Zaujíma vás cena hydroizolácie?

Pošlite nám vašu predstavu a technické informácie k príprave cenovej ponuky na mieru pre vás. Do 48 hodín po odoslaní podkladov vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru a doladíme spolu detaily realizácie.

projektovy-manazer-radomir-dvorak-epdmsystemy
Produktový manažér pre systémy RubberCover EPDM

Radomír Dvořák

    Príloha (do 5 MB)