Hydroizolácia strechy záhradného domčeka

RubberCover EPDM je ideálna hydroizolácia pre záhradné chatky a domčeky na náradie. Spoľahlivo ochráni pred vodou a zatekaním konštrukciu strechy aj váš majetok vo vnútri.

Dodávame na mieru vo veľkých plachtách, ktoré dokážu pokryť striešku v jednom kuse. Inštalácia je rýchla a jednoduchá. Stačí si pozrieť naše inštalačné videá a zvládnete to aj sami.

TYPICKÉ REALIZÁCIE

SPOĽAHLIVÁ HYDROIZOLÁCIA STRIECH ZÁHRADNÝCH DOMČEKOV

PRE MENŠIE REZIDENČNÉ STAVBY

So životnosťou viac ako 50 rokov

Strešný systém RubberCover EPDM je určený tak pre rodinné domy ako aj malé stavby ako sú verandy, prístrešky, prístavby, garáže, balkóny a záhradné domčeky.

Sú to typy stavieb, ktoré si jednoducho dokážete zaizolovať aj sami. Stačí si pozrieť naše inštalačné videá, prípadne s našou pomocou to ľahko zvládnete.

Montáž systému RubberCover EPDM si nevyžaduje použitie plameňa a umožňuje rýchlu inštaláciu bez potreby špeciálneho náradia. Fólia sa jednoducho prilepí na podklad buď kontaktným lepidlom, alebo v prípade dreveného podkladu ako napr. OSB dosky je možná aplikácia aj lepidlom na vodnej báze.

Fólia RubberCover EPDM je ľahká, flexibilná, ľahko sa s ňou pracuje a umožňuje rýchlu montáž. Dodáva sa vo veľkých plachtách, ktoré dokážu pokryť väčšinu striech v jednom kuse bez akéhokoľvek spoja. Membránu RubberCover EPDM Vám vieme narezať na mieru, čím sa minimalizuje prebytočný odpad. Za predpokladu, že je podklad kompatibilný s naším lepidlom, RubberCover EPDM sa môže použiť prakticky pre akúkoľvek novú alebo existujúcu plochú strechu.

Zvládnete to aj sami …

Fotogaléria možností izolácie záhradného domčeka proti zatekaniu

Skúsenosti našich zákazníkov

Pridajte sa k stovkám spokojných majiteľov stavieb a záhradných domčekov s hydroizoláciou RubberCover EPDM.

BEZPLATNÉ PORADENSTVO

MÁTE ZÁUJEM O POCIT BEZPEČIA
A ISTOTY POD STRECHOU ZÁHRADNÉHO DOMČEKA?

Získajte odborný pohľad a technické poradenstvo pri inštalácií zadarmo pre najideálnejšie riešenie hydroizolácie vašej záhradnej chatky či domčekov na náradie.

Zaujíma vás cena hydroizolácie?

Pošlite nám vašu predstavu a technické informácie k príprave cenovej ponuky na mieru pre vás. Do 48 hodín po odoslaní podkladov vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru a doladíme spolu detaily realizácie.

projektovy-manazer-radomir-dvorak-epdmsystemy
Produktový manažér pre systémy RubberCover EPDM

Radomír Dvořák

    Príloha (do 5 MB)