Hydroizolácia plochej strechy
pre všetky typy rodinných domov

Izolácia strechy je jedným z kľúčových komponentov rodinných domov. Vyberte si RubberCover EPDM, spoľahlivý strešný systém navrhnutý špeciálne na hydroizoláciu plochých striech na rodinných domoch.

Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje veľa príslušenstva ani použitie plameňa. Poskytuje jedinečnú kombináciu funkcií a výhod. Zabezpečí strechy rodinných domov bez zatekania na minimálne 50 rokov.

TYPICKÉ REALIZÁCIE

PRE STRECHY RODINNÝCH DOMOV BEZ ZATEKANIA

RubberCover EPDM je vhodná pre všetky ploché strechy menších rezidenčných stavieb

Systém RubberCover™ EPDM je vysokokvalitný hydroizolačný strešný systém pre ploché strechy rezidenčných stavieb. Používa sa na hydroizoláciu novej alebo rekonštrukciu pôvodnej plochej strechy.

Na správnu montáž systému RubberCover™ EPDM je potrebné len malé množstvo príslušenstva. Máme ich všetky v ponuke a veľmi ľahko sa používajú.

So životnosťou viac ako 50 rokov patrí medzi najtrvácnejšie strešné systémy na trhu.

PRE MENŠIE REZIDENČNÉ STAVBY

So životnosťou viac ako 50 rokov

Izolácia strechy je jedným z kľúčových komponentov vášho rodinného domu. 
Tepelná izolácia sa stará o váš tepelný komfort. Hydroizolácia je skutočne prvou obrannou bariérou proti poveternostným vplyvom. Zohráva dôležitú úlohu pri ochrane toho, čo je pre vás dôležité: vaše cenné veci a predovšetkým vašu rodinu a vaše zdravie.

Hydroizolácia novej strechy, rovnako aj oprava pomocou systému RubberCover EPDM nikdy nebola jednoduchšia.

Aj pri rekonštrukcii plochej strechy

RubberCover EPDM je vysoko kvalitný strešný systém navrhnutý špeciálne na hydroizoláciu plochých striech na rodinných domoch.

V prípade zatekania starších striech pokrytých krytinami ako IPA, plech, bitumen, ktoré sa každú chvíľu opravujú novou vrstvou, je RubberCover EPDM ideálne riešenie. Jednoducho môžete náš strešný systém aplikovať na existujúcu strešnú krytinu bez odstraňovania pôvodnej vrstvy.

Izolačný systém pozostáva z vysokokvalitných gumových membrán RubberCover EPDM s minimálnou životnosťou 50 rokov. Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje si veľa príslušenstva ani použitie plameňa. Poskytuje jedinečnú kombináciu funkcií a výhod.

Fotogaléria možností izolácie rodinných domov proti zatekaniu

Skúsenosti našich zákazníkov

Pridajte sa k stovkám spokojných majiteľov rodinných domov s hydroizoláciou strechy pomocou RubberCover EPDM.

BEZPLATNÉ PORADENSTVO

MÁTE ZÁUJEM O POCIT BEZPEČIA
A POHODY POD VLASTNOU STRECHOU?

Získajte odborný pohľad a technické poradenstvo pri inštalácií zadarmo pre najideálnejšie riešenie hydroizolácie vašej plochej strechy.

Zaujíma vás cena hydroizolácie?

Pošlite nám vašu predstavu a technické informácie k príprave cenovej ponuky na mieru pre vás. Do 48 hodín po odoslaní podkladov vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru a doladíme spolu detaily realizácie.

projektovy-manazer-radomir-dvorak-epdmsystemy
Produktový manažér pre systémy RubberCover EPDM

Radomír Dvořák

    Príloha (do 5 MB)