Hydroizolácia pre montované modulárne domy

RubberCover EPDM je spoľahlivá hydroizolácia na všetkých úrovniach. Predstavuje systémové riešenie pre hydroizoláciu striech modulárnych montovaných domov, drevodomov aj kontajnerových stavieb.

Inštalácia je rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje veľa príslušenstva ani použitie plameňa. Zabezpečí váš dom, rôznych veľkostí a tvarov, pred zatekaním na minimálne 50 rokov.

TYPICKÉ REALIZÁCIE

SPOĽAHLIVÁ HYDROIZOLÁCIA NA MODULÁRNE DOMY

Príklad konštrukcie strechy modulového domu

 • [1] Preglejka / OSB doska
 • [2] Lepidlo na vodnej báze / alebo kontaktné lepidlo
 • [3] RubberCoverTM EPDM fólia
 • [5] QuickSeam krycí pás určený na spoje
PRE MENŠIE REZIDENČNÉ STAVBY

So životnosťou viac ako 50 rokov

Od unimobuniek cez samostatné modulové jednotky až po školské budovy alebo lekárske kancelárie. Trend modulárnych stavebných technológií urýchlil stavebné procesy a rozšíril možnosti návrhu pre širokú škálu typov budov.

Vďaka zvýšenej efektívnosti a nákladovej úspore výroby, ponúkajú modulové systémy alternatívu k tradičným stavebným procesom. Alternatíva, ktorá znamená efektívnejšie využívanie financií, variabilitu výstavby a väčšiu flexibilitu pre budúce rozširovanie a návrhy stavieb.

Pre optimálny výkon a hospodárnosť si vyžaduje každá časť modulárnej konštrukcie kvalitné konštrukčné prevedenie. Zastrešenie nie je výnimkou, preto ponúkame kompletný rad kvalitných strešných produktov a systémov pre tieto stavby. Náš systém RubberCover EPDM ponúka riešenie rýchlej a ľahkej aplikácie pre modulové stavby.

Strešný systém RubberCover EPDM je určený na inštaláciu komerčných, priemyselných alebo obytných strešných aplikácií pre modulové systémy. Môže byť taktiež kombinovaný so zelenou strechou alebo fotovoltaickými panelmi.

Medzi kľúčové vlastnosti modulárneho strešného systému RubberCover EPDM patria:

 • veľkorozmerné fólie na prekrytie jednotlivých modulov v jednom kuse
 • veľmi jednoduchá inštalácia bez potreby špeciálneho náradia
 • prieťažnosť fólie o viac ako 300% umožňuje ľahko zvládnuť pohyby stavebných modulov
 • rýchla montáž – fólia sa prilepí jednoducho na podklad buď kontaktným lepidlom, alebo v prípade dreveného podkladu ako napr. OSB dosky je možná aplikácia aj lepidlom na vodnej báze
 • kompaktné rozmery do dĺžky 7.62m, alebo možnosť strihania na mieru, kde máme k dispozícií dĺžky až do 61m

Fotogaléria možností izolácie modulárnych stavieb proti zatekaniu

Skúsenosti našich partnerov

Pridajte sa k stovkám spokojných zákazníkov s hydroizoláciou strechy pomocou RubberCover EPDM.

BEZPLATNÉ PORADENSTVO

DOPRAJTE SI POCIT BEZPEČIA
A POHODY V MODULÁRNOM DOME

Získajte odborný pohľad a technické poradenstvo pri inštalácií zadarmo pre najideálnejšie riešenie hydroizolácie pre montované modulárne stavby.

Zaujíma vás cena hydroizolácie?

Pošlite nám vašu predstavu a technické informácie k príprave cenovej ponuky na mieru pre vás. Do 48 hodín po odoslaní podkladov vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru a doladíme spolu detaily realizácie.

projektovy-manazer-radomir-dvorak-epdmsystemy
Produktový manažér pre systémy RubberCover EPDM

Radomír Dvořák

  Príloha (do 5 MB)