Hydroizolácia terasy

Ochráňte vašu stavbu pred prienikom vody a vlhkosti do vnútra cez terasu. Vyberte si RubberCover EPDM. Spoľahlivý systém navrhnutý špeciálne na hydroizoláciu plochých striech a terás.

Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje veľa príslušenstva ani použitie plameňa. Zabezpečí vašu terasu pred zatekaním na minimálne 50 rokov.

TYPICKÉ REALIZÁCIE

SPOĽAHLIVÁ IZOLÁCIA TERASY PROTI ZATEKANIU

PRE MENŠIE REZIDENČNÉ STAVBY

So životnosťou viac ako 50 rokov

Systém RubberCover™ EPDM je kompatibilný so širokou škálou podkladov, takže je ideálny tak pre novostavby ako aj rekonštrukcie. V prípade zatekania terás, ktoré každú chvíľu opravujete novou vrstvou je RubberCover EPDM ideálne riešenie. Jednoducho môžete našu hydroizolačnú fóliu aplikovať na existujúcu dlažbu, bez jej odstraňovania.

Izolačný systém pozostáva z vysokokvalitných gumových membrán RubberCover EPDM s minimálnou životnosťou 50 rokov. Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje si veľa príslušenstva ani použitie plameňa. Poskytuje jedinečnú kombináciu funkcií a výhod.

Fólia RubberCover EPDM je odolná, ľahká, flexibilná a umožňuje rýchlu montáž. Preto je vhodná aj pre vašu terasu.

Fotogaléria možností izolácie terasy proti zatekaniu

Skúsenosti našich zákazníkov

Pridajte sa k stovkám spokojných majiteľov rodinných domov s hydroizoláciou terasy pomocou RubberCover EPDM.

BEZPLATNÉ PORADENSTVO

MÁTE ZÁUJEM O POCIT BEZPEČIA
A POHODY POD VLASTNOU TERASOU?

Získajte odborný pohľad a technické poradenstvo pri inštalácií zadarmo pre najideálnejšie riešenie hydroizolácie vašej terasy.

Zaujíma vás cena hydroizolácie?

Pošlite nám vašu predstavu a technické informácie k príprave cenovej ponuky na mieru pre vás. Do 48 hodín po odoslaní podkladov vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru a doladíme spolu detaily realizácie.

projektovy-manazer-radomir-dvorak-epdmsystemy
Produktový manažér pre systémy RubberCover EPDM

Radomír Dvořák

    Príloha (do 5 MB)