Hydroizolácia plechových striech

S RubberCover EPDM zaizolujete a opravíte aj zvlnené plechové strechy. Naša membrána vytvorí dokonalú hydroizoláciu celého strešného systému na kritických a exponovaných miestach.

Inštalácia je rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje veľa príslušenstva ani použitie plameňa. Zabezpečí vašu plechovú strechu pred zatekaním na minimálne 50 rokov.

VYBERÁME Z NAŠICH REALIZÁCII

SPOĽAHLIVÁ HYDROIZOLÁCIA PLECHOVEJ STRECHY

SPOĽAHLIVÝ STREŠNÝ SYSTÉM

So životnosťou viac ako 50 rokov

Plechové krytiny sú ľahké, majú dobré protipožiarne charakteristiky. Sú populárnou alternatívou k hydroizolačným fóliám. Keď sú nainštalované správne, ponúkajú taktiež dlhodobé riešenie prekrytia budov. Jednou veľkou nevýhodou však je, že musia byť prevedené skúsenými klampiarmi, lebo v prípade poruchy je ich oprava náročná. Časovo aj finančne.

Ponúkame systémové riešenie pre zaizolovanie netesností už existujúcich plechových krytín ako alternatíva k oprave tradičným klampiarskym spôsobom. Jedná sa o patentovaný systém spoločnosti Holcim Elevate pre opravy plechových krytín.

Hlavnou súčasťou systému je fólia RubberCover EPDM, ktorá poskytuje vynikajúcu stálosť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Jej flexibilita a elasticita až do 300% jej umožňujú prispôsobiť sa akémukoľvek pohybu budovy, trapézovému plechu, aj iným tvarom plechovej krytiny.

Hydroizolačná fólia RubberCover EPDM v spojení so systémom QuickSeam poskytuje vodotesné riešenie pri oprave porúch a defektov plechových striech. Systém má vynikajúcu priľnavosť k rôznym substrátom vrátane kovu.

Detaily, ako sú žľaby, okraje strechy, prestupy môžu byť zaizolované pomocou RubberCover EPDM a produktov QuickSeam rýchlo a efektívne.

Fotogaléria možností izolácie plechových striech proti zatekaniu

Skúsenosti našich zákazníkov

Pridajte sa k stovkám spokojných zákazníkov s hydroizoláciou strechy pomocou RubberCover EPDM.

BEZPLATNÉ PORADENSTVO

MÁTE ZÁUJEM O POCIT BEZPEČIA
A POHODY POD PLECHOVOU TERASOU?

Získajte odborný pohľad a technické poradenstvo pri inštalácií zadarmo pre najideálnejšie riešenie hydroizolácie plechových krytín a netesností.

Zaujíma vás cena hydroizolácie

Pošlite nám vašu predstavu a technické informácie k príprave cenovej ponuky na mieru pre vás. Do 48 hodín po odoslaní podkladov vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru a doladíme spolu detaily realizácie.

projektovy-manazer-radomir-dvorak-epdmsystemy
Produktový manažér pre systémy RubberCover EPDM

Radomír Dvořák