Hydroizolácia strechy modulárneho domu počas výroby

Membrána RubberCover EPDM je určený tak na rodinné domy ako aj ich menšie časti, akými sú terasy, prístrešky, prístavby, garáže, balkóny a záhradné domčeky. Je taktiež ideálnym riešením na rekonštrukciu už existujúcich striech, ktoré zatekajú.

V prípade, ktorý vidíte na fotografiách, mal zákazník neustály problém so zatekaním. Vyskúšali niekoľko riešení, ale aj po viacerých pokusoch sa problém opäť objavil.

Keďže kompletné odstránenie podkladu bolo finančne aj časovo náročné, zákazník sa na nás obrátil s požiadavkou zaizolovania existujúceho stavu bez nutnosti odstránenia pôvodnej dlažby.

Riešením bolo použitie strešného systému RubberCover EPDM. Rozmery terasy nám umožnili zrealizovať tento projekt z jedného kusu plachty odstrihnutej na mieru.

Fólia sa celoplošne nalepila na existujúci podklad kontaktným lepidlom. Špeciálnu pozornosť pri inštaláci hydroizolácie bolo potrebné venovať spojom kovaného zábradlia s podkladom terasy.

Rekonštrukcia pomocou fólie RubberCover EPDM priniesla funkčné riešenie terasy na desiatky rokov bez zatekania. Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám vypracujeme riešenie na mieru vašim potrebám.

Nezáväzná cenová ponuka do 48 hodín

Pošlite nám vašu predstavu a technické informácie k príprave cenovej ponuky na mieru pre vás. Po odoslaní formulára vás budeme kontaktovat a doladíme spolu detaily realizácie.

  Príloha (do 5 MB)

  Radomír Dvořák

  Produktový manažér pre systémy RubberCover EPDM

  rdv@fbpe.sk

  +421 908 820 557

  Napíšte nám ako vám môžeme pomôcť a my sa vám radi ozveme a dohodneme si aj vyhovujúci termín na stretnutie osobne.

  Technické informácie k realizácii

  • Aplikácia: Terasa
  • Podklad: pôvodná dlažba
  • Primárny problém, ktorý klient riešil: Trvalé zaizolovania terasy bez nutnosti odstránenia pôvodnej dlažby. Pred aplikáciou EPDM fólie vyskúšali niekoľko možností, no problém so zatekaním sa stále vrátil.

  POUŽITÉ PRODUKTY

  folie-rubbercover-rolky-stvorec-epdm-systemy
  HYDROIZOLAČNÁ FÓLIA

  RubberCover EPDM

  + životnosť viac ako 50 rokov
  + jednoduchá inštalácia a údržba
  + odolnosť voči UV žiareniu, ozónu a teplotným výkyvom

  prislusenstvo-a-doplnky-k-instalacii-rubbercover-epdm-systemy
  BEZ PLAMEŇA

  Príslušenstvo

  + ľahké používanie
  + malé množstvo príslušenstva
  + bez rizika

  Mohlo by vás zaujímať