EPDM v médiách, Hydroizolácie striech

Firestone sa mení na Holcim Elevate

Ikonická značka Firestone, uznávaný líder v oblasti strešných, stenových a obkladových systémov, sa stáva Elevate™. Opýtali sme sa obchodného zástupcu spoločnosti na Slovensku a Českej republike, Martina Strelca, čo to v praxi znamená pre zákazníkov a obchodných partnerov?

Aké to bolo a prečo sa to udialo?

„Po 50 rokoch opúšťame značku Firestone a kráčame ďalej pod novou značkou Holcim Elevate. Nové hranice, nové možnosti a stále jedinečný a vysokokvalitný produkt, ktorý získava na popularite doma i v zahraničí.”

Firestone, ktorý začal a neustále napreduje na svojej úspešnej ceste produktu RubberCover EPDM k svojim zákazníkom, sa po čase stal jedným z najlepších a najznámejších výrobcov riešenia pokrytia plochých striech hydroizolačnou kaučukovou fóliou.
Firestone sa rokmi i prostredníctvom partnerstiev vypracoval na špičkového dodávateľa kvalitného produktu, známeho hlavne vďaka prepracovanému systému školení a dôkladne vybudovanej sieti inštalatérov po celom svete.

Toto dedičstvo v podobe RubberCover EPDM sme pred piatimi rokmi priniesli aj na Slovensko, kde si upevnilo pozíciu na trhu ako kvalitný a najtrvácnejší systém hydroizolácií plochých striech.

Aktuálne sa na poli produktu neudiali žiadne výrazné zmeny. Neustále napredujeme, testujeme a rozvíjame odolné membrány, ktoré svojim majiteľom slúžia na niekoľko desaťročí. Boli sme a aj budeme poskytovateľom najinovatívnejšieho a najtrvácnejšieho riešenia, akurát od marca 2024 už pod novou značkou Holcim Elevate.

Rastúca značka skúsených a o kvalite produktu presvedčených odborníkov

Aktuálne máme na Slovensku k dispozícii tím technických špecialistov, ktorí pomáhajú s riešením možností, logistikou, poradenstvom, zaškolením či inštaláciou do krajín východnej Európy.

Naše poslanie

„Výnimoční ľudia, skúsenosti, vedomosti a inovatívne technológie.“

Hlavným poslaním značky, je spájať skvelých ľudí, ich skúsenosti a nové inovatívne technológie s cieľom zabezpečovať ekologické riešenia pokrývania plochých striech.

Naša práca zrkadlí túžbu po neustálom zlepšovaní a raste. Máme za cieľ budovanie povedomia o ekologických riešeniach hydroizolačného produktu RubberCover EPDM, aby sa stal prvou voľbou pre všetkých, ktorí premýšľajú efektívne a v súvislosti so znižovaním ekologickej stopy.

“Nové spojenie s Holcim Elevate je podčiarknutím nášho dlhodobého cieľa zvyšovania povedomia a akcelerovaní rastu za hranicami.
Rozhodnutie nového spojenia nás priviedlo do bodu, kde sme znovu kriticky zhodnotili našu pridanú hodnotu pre zákazníka. Teším sa, že s celou extrémne šikovnou partiou mojich kolegov budeme i naďalej prinášať množstvo užitočnej inšpirácie a vzdelávať vás v oblasti, ktorá nás baví a v ktorej vidíme obrovský potenciál”,

hovorí Obchodný zástupca Holcim Elevate pre Slovensko a Českú republiku, Martin Strelec.

Poďte s nami ďalej

Riešite hydroizoláciu plochej strechy, no narazili ste na strop vašich skúseností? Obráťte sa na tím našich špecialistov, ktorý urobí pre váš úspech a spokojnosť maximum. Vytvoríme cenové ponuky, odporúčania a zastrešíme inštaláciu za hranice vašich možností.

“Naše meno sa mení, ale ľudia, kvalita a produkty, ktorým dôverujete, ostávajú nezmenené.”

Tešíme sa i naďalej vašej priazni a sme tu pre vás, kedykoľvek a kdekoľvek nás potrebujete.