EPDM v médiách

Rally Autoshow Slovakia Ring 2021

Sponzoring Rally Autoshow Slovakia Ring 2021

Šampióni sa už viac ako storočie spoliehajú na odolné a spoľahlivé pneumatiky Firestone. Harvey Firestone, zakladateľ spoločnosti Firestone Tire & Rubber Company, bol priekopníkom športového marketingu, ktorý považoval preteky za silnú skúšobnú pôdu a propagačnú platformu pre svoju technológiu pneumatík. Vďaka tejto vízii sa pneumatiky Firestone stali súčasťou svetových motoristických podujatí po celom svete a preteky sa stali základnou súčasťou DNA značky.

Slávne dedičstvo značky Firestone v pretekaní sa začalo 30. mája 1911, keď Marmon Wasp s Firestone od Ray Harroun vyhral úvodný Indianapolis 500® Mile Race. Celkovo pneumatiky Firestone vyhrali 69-krát „The Greatest Spectacle in Racin – Najväčšie predstavenie v pretekoch“ – viac ako dvojnásobok všetkých ostatných výrobcov pneumatík dokopy. To zahŕňa historické víťazstvo Maria Andrettiho v roku 1969 Indy 500, ktoré tento rok oslavuje svoje 50. výročie.

Na Slovensku koniec roka už zvyčajne patrí exhibičnej súťaži AUTO SHOW. Pravidelne sa tu stretnú najlepší jazdci a tímy Slovenska, ale aj okolitých krajín, naprieč všetkých disciplín od rely, kopcov, po okruhy. Podobne, ako úvodná rely sezóny, aj Auto Show ponúka trať zo spleti obslužných komunikácií a rýchlostnej dráhy.

Mali sme tú česť byť reklamným partnerom teamu automobilových pretekárov jazdiacich pod stajňou MAXMOTORSPORT. Jaroslav Purš s Romanom Šedivým na Honde Civic 6g v kategórii A1 sa umiestnili na krásnom 2. mieste, za čo im gratulujeme. Nám ako aj našim partnerom sa pretek páčil a veľmi sme si to užili.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.