Hydroizolácie striech

Spoľahnite sa na fóliu RubberCover EPDM a našu technickú podporu

Celoročne sa v našich tréningových centrách po celej Európe a Ázii ponúka celý rad vzdelávacích programov. Našim cieľom je prostredníctvom teórie a praktických cvičení vzdelávať dodávateľov vo všetkých aspektoch inštalácie strešného systému EPDM, od začiatočníkov až po pokročilých.

Taktiež školíme a vzdelávame aplikačné firmy vo všetkých smeroch, ktoré vyvinula spoločnosť Firestone, aby správne navrhovali, špecifikovali, odhadovali a inštalovali kvalitný strešný systém RubberCover EPDM. Na nahliadnutie je k dispozícii celý rad technických zdrojov, ako sú programy na výpočet materiálu, technické návody poukazujúce na postupné inštalačné metódy, návrhy systémov, podrobné výkresy, informačné listy o produktoch a karty bezpečnostných údajov. Naši technickí odborníci tiež pomáhajú dodávateľom pri špecifických požiadavkách projektu, či už ide o nové strechy alebo renovácie – definujú najlepšie možné riešenie a vhodné detaily, pričom zohľadňujú jedinečné požiadavky každého projektu.

Podpora Firestone sa rozširuje na samotnú strechu. Náš tím technikov v teréne poskytuje pomoc pri začatí práce, pri inštalácii poskytuje poradenstvo na mieste a vykonáva inšpekcie striech.

Stručne povedané, poskytujeme dodávateľom našu plnú podporu na streche aj mimo nej, od komplexného školenia po úplnú technickú pomoc pred, počas a po dokončení projektu, či už ste začiatočník alebo máte niekoľkoročné skúsenosti. Celková technická podpora vrátane školení je samozrejme ZADARMO!

PREDJITE AJ VY NA  RUBBERCOVER EPDM UŽ DNES!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *