Hydroizolácia strechy garáže

Stavte na istotu. Ochráňte vaše auto aj všetko, čo sa zmestí do vašej garáže. Zaizolujte si strechu garáže proti zatekaniu s RubberCover EPDM. Pripravíme vám membránu na mieru, aby ste mohli prekryť celú plochu strechy v jednom kuse.

Inštalácia hydroizolačnej fólie je rýchla a jednoduchá. Nevyžaduje veľa príslušenstva, ani použitie ohňa. Zabezpečí vašu strechu na garáži pred prienikom vody a vlhkosti na minimálne 50 rokov.

TYPICKÉ REALIZÁCIE

BEZÚDRŽBOVÁ STRECHA GARÁŽE

STRECHA NA GARÁŽ

So životnosťou viac ako 50 rokov

Systém RubberCover™ EPDM je kompatibilný so širokou škálou podkladov. Je vhodný pre nové drevené dvojgaráže, betónové garáže, montované garáže, ako aj rekonštrukcie plochých striech prístreškov pre autá. V prípade zatekania strechy garáže je EPDM fólia ideálne riešenie, ktoré môžete aplikovať na existujúcu krytinu, bez jej odstraňovania.

Hydroizolačný systém pozostáva z vysokokvalitných gumových membrán RubberCover EPDM s minimálnou životnosťou 50 rokov. Jeho inštalácia je rýchla a jednoduchá. Poskytuje jedinečnú kombináciu funkcií a výhod.

Fólia RubberCover EPDM je odolná, ľahká, flexibilná a umožňuje rýchlu montáž. Preto je vhodná aj pre vašu garáž.

Fotogaléria možností izolácie strechy garáže a prístreškov pre autá proti zatekaniu

Skúsenosti našich zákazníkov

Máte problém so zatekaním garáže? Pridajte sa k stovkám spokojných majiteľov stavieb s hydroizoláciou plochej strechy pomocou RubberCover EPDM.

BEZPLATNÉ PORADENSTVO

MÁTE ZÁUJEM O POCIT BEZPEČIA
A ISTOTY VO VLASTNEJ GARÁŽI?

Získajte odborný pohľad a technické poradenstvo pri inštalácií zadarmo pre najideálnejšie riešenie hydroizolácie plochej strechy garáže.

Zaujíma vás cena hydroizolácie?

Pošlite nám vašu predstavu a technické informácie k príprave cenovej ponuky na mieru pre vás. Do 48 hodín po odoslaní podkladov vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na mieru a doladíme spolu detaily realizácie.

projektovy-manazer-radomir-dvorak-epdmsystemy
Produktový manažér pre systémy RubberCover EPDM

Radomír Dvořák

    Príloha (do 5 MB)