Hydroizolácie striech

Ako zaizolovať váš záhradný domček

Strešný systém Firestone RubberCoverTM EPDM je určený tak na rodinné domy ako aj malé stavby ako sú napríklad záhradné domčeky.

Sú to typy stavieb, ktoré si jednoducho dokážete zaizolovať aj sami. Stačí si pozrieť naše inštalačné videá, prípadne s našou pomocou to ľahko zvládnete.

Montáž systému RubberCoverTM EPDM si nevyžaduje použitie plameňa a umožňuje rýchlu inštaláciu bez potreby špeciálneho náradia. Fólia sa jednoducho prilepí na podklad buď kontaktným lepidlom, alebo v prípade dreveného podkladu ako napr. OSB dosky je možná aplikácia aj lepidlom na vodnej báze.

Fólia RubberCoverTM EPDM je ľahká, flexibilná, ľahko sa s ňou pracuje a umožňuje rýchlu montáž. Dodáva sa vo veľkých plachtách, ktoré dokážu pokryť väčšinu striech v jednom kuse bez akéhokoľvek spoja. Membránu RubberCoverTM EPDM Vám vieme narezať na mieru, čím sa minimalizuje prebytočný odpad. Za predpokladu, že je podklad kompatibilný s naším lepidlom, RubberCoverTM EPDM sa môže použiť prakticky pre akúkoľvek novú alebo existujúcu plochú strechu.

Zvládnete to aj sami …